'איגוד ועדי בתים' הינו מרכז מתקדם המעניק שירות מקצועי לועדי בתים, בעיקר באמצעות העברת גביית תשלומי ועד הבית לגביה חודשית אוטומטית באמצעות הו"ק בטופס או בכרטיס אשראי. שירות זה ניתן לצד אפשרות לקבלת מחירי שירות מוזלים למעליות ועוד, זאת באמצעות ההסכמים המוזלים אליהם הגיע האיגוד עם חברות שונות.

העברת התשלום להו"ק באופן מסודר ויעיל, מסיימת את המטלה המעיקה והעיקרית של ועד הבית, במרדף בלתי נגמר אחר השכנים, מעבר מדלת לדלת לאיסוף דמי הועד, והוצאת דוחו"ת תקופתיים. איתנו לא תרגישו יותר שוועד הבית לא מתפקד.

כל אלו נעשים באופן המקצועי והמנוסה ביותר ע"י האיגוד, תוך מתן מעטפת מקצועית לניהול ועד בית, באופן הנותן מענה מושלם לכל מה שצריך כדי לנהל ולתחזק את קופת ועד הבית בצורה יסודית ומדוקדקת. גם ליהנות משקט נפשי, וגם להיות בשליטה מלאה על הקופה בכל רגע נתון.

ועד בית החבר באיגוד, מקבל מדי חודש דו"ח פעילות ממוחשב, קל וקריא, עם פירוט כל התשלומים שנגבו, הו"ק שחזרו, תשלומים שבוצעו בהתאם להוראת ועד הבית, יתרה עדכנית ועוד.

עם השנים צבר האיגוד כוח צרכני משמעותי המאפשר לו להשיג הנחות משמעותיות, הטבות ובונוסים שווי ערך עבור ועדי הבית החברים באיגוד, בשלל השירותים השונים הנצרכים לוועדים, החל  ממעליות, גינון, ועד לשירותים הקטנים יותר.

האיגוד קיים בפריסה ארצית, עם אלפי ועדי בתים בכל רחבי הארץ, אליהם מצטרפים כל העת עוד ועוד בניינים חדשים, שגילו את כי יש דרך מקצועית, קלה ופשוטה לנהל את קופת הועד.

השירות נעשה באופן אישי, כאשר ניתן להתייעץ עם נציגי האיגוד, לשמוע, להתרשם, ולהבין שעד היום עבדנו קשה לשווא. וההרגשה שוועד הבית לא מתפקד כבר לא מורגשת.

השירותים שלנו