תשלום וועד בית בכרטיס אשראי

משרת ועד הבית עברה בשנים האחרונות מהפך של ממש. מתפקיד מכובד המשדר אמון הדדי, אחריות ואכפתיות, לא נותר זכר.

כיום כשאתם שומעים את צמד המילים "ועד בית" עולות בזיכרונכם בעיקר תקריות לא נעימות בעליל, אסוציאציות שליליות של שכן שנאלץ להתנהג כשילוב של נודניק עם קבצן או עני בפתח.

למצב הזה ישנה סיבה אחת. לכאורה קטנה מאוד אך משמעותית מאין כמוה – קוראים לה בשתי מילים: גביית כספים.

גביית כספי ועד הבית היא תנאי הכרחי לקיום הועד ולתחזוקה שוטפת של הבניין על כל הכלול בו -מעלית, חשמל, ניקיון, ביטוח והוצאות אחרות. ללא הכסף הנגבה מהשכנים – לא יכול הועד לתפקד.

גביית הכספים ההכרחית הזו מתבצעת בשיטות שונות – תחילתו בהודעה מנומסת בכניסה לבניין או במעלית עם בקשה להעביר את הכסף לוועד הבית. סופו במעבר סיזיפי בין דלת לדלת, תוך גביית צ'קים לשנה מראש במקרה הטוב, או איסוף מתיש מדי תקופות קצרות יותר, הכל בהתאם לטוב ליבם והתחשבותם של הדיירים באיש הוועד המתאמץ.

כל אחד מכיר את מחברת  הוועד ואת הטרחה המעיקה סביבה, רשימות המעקב ומודעות התזכורת. מי העביר כסף וכמה, ומי "טרם הספיק". למי נשאר חוב קודם וכמה צריך לקזז, שלא לדבר על הליך הפקדת הצ'קים והפיכתם למזומן. הכל שוב כרוך בהתרוצצויות חוזרות ונשנות בין דלתות שכנים שלא ענו או לא נכחו בבית בשעת הגביה, והתמודדות מתישה עם בעיות, מחוסר הבנה ועד הסבר לשכנים שמתקשים להבין "מה עושים עם הכסף" וכו'.

לכן, אין ספק כי תשלום וועד בית בכרטיס אשראי היינה הדרך הקלה והפשוטה ביותר לניהול דמי ועד הבית, זאת בפעולה חד פעמית של מילוי פרטים על ידי השכנים ומסירתם לוועד.

איגוד ועדי בתים הוקם בדיוק למטרה הזו – תשלום ועד בית בכרטיס אשראי מכל השכנים בבניין בצורה מסודרת ומאורגנת, תוך אפשרות לתשלום חודשי לחברות המעליות, החשמל והביטוח, לניקיון ולכל הוצאה אחרת שהועד מתבקש לשלם.

כל שצריך ועד הבית לעשות, זהו רק להחתים את השכנים על טפסי כרטיס האשראי. האיגוד עושה בשבילכם את כל היתר – החתמת הבנקים, ניהול התשלומים, הפקת דו"חות חודשיים מפורטים וברורים, השגת הנחות ובונוסים מיוחדים לחסכון בעלויות המעלית, בודק המעליות, המלצות וטיפים לניהול נכון של הקופה והטבות בלעדיות לחברים באיגוד, ייעוץ משפטי, ועוד ועוד.

מעבר לכך, יש גם שיפור הגביה, עם יעוץ וסיוע בהעמקת הגבייה עד 100% גביה, כולל גביית חובות, טיפול בדיירים סרבנים. יש לנו המון ידע וניסיון שעוזר לוועדים להתמודד איתם.

כמה זה עולה? ממש לא הרבה. בניגוד לחברות גביה שונות הלוקחות תשלום לפי מספר הוראות הקבע הנגבות על ידי החברה ובזה תם חלקן. איגוד ועדי בתים לוקח סכום קבוע נמוך הכולל את כל השירותים: ביצוע וניהול גביה, ביצוע תשלומים, הפקת דו"חות, ייעוץ משפטי, וכל מה שוועד בית צריך בשביל ליהנות משקט נפשי בדרך קבע כל השנה.

זה הזמן שלכם להיגמל ממטלות הוועד המעיקות. תשאירו לנו את העבודה הקשה.

לכל השירותים שלנו